Actueel weer Aagtekerke
Laatste update: 2026-04-26 om 13:30 uur
| Temperatuur | 13.3 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1025.7 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 7.9 km/u om 12:59 u |
| Minimum temp. | 4.7 °C om 06:19 u |
| Maximum temp. | 13.9 °C om 12:36 u |
| Windchill | 13.3 °C |
| Hitte index | 12.9 °C |
| Dauwpunt | 8.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 72.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:29 u |
| Zon onder | 21:01 u |